Prace ziemne

6 0 1 7 8 7 2 7 3

 
Oferujemy współpracę koparki, koparko-ładowarki z wywrotką/samochodami dostawczymi. Załadunek, transport wewnętrzny/zewnętrzny i rozładunek odbywają się szybko i sprawnie, a to wiąże się z mniejszymi kosztami i problemami.  Koparką/koparko-ładowarką wykonujemy:
-wykopy pod budynki
-wykopy pod fundamenty
-wykopy pod szamba 
-korytowanie
-niwelacje terenu
-rozładunek palet
-wykopy pod instalacje kanalizacyjne, wodociągowe, gaz
-kopanie stawów, oczek i basenów
-Zimą odśnieżamy parkingi i chodniki, wywozimy śnieg.
Mamy doświadczenie w wyburzaniu budynków, domów, kamiennic, garaży, altan, konstrukcji ogrodowych. 

 

The excavator works in the sandy quarry, sand mining, sand pit

 

Zajmujemy się korytowaniem, utwardzaniem i wysypywaniem dróg osiedlowych, podjazdów i dojazdów do posesji. Wywrotką Przewozimy wszystkie materiały jak: kruszywa, piasek, żwir, torf, ziemie, beton, suchy beton, gruz budowlany kruszony, kamienie ogrodowe, drewno opałowe, gałęzie.  usługi maszynami budowlanymi – do dyspozycji mamy koparkę, koparko-ładowarkę, wywrotki, wpółpracujemy z wytwórniami betonu (betonomieszarki) oraz posiadamy maszyny do zagęszczania gruntu  wynajem maszyn budowlanych.

 

slider4

 

Zajmujemy się wywozem różnego rodzaju materiałów sypkich na terenie Bydgoszczy i okolic. Możemy zaoferować tani transport budowlany poniższych materiałów: Wywóz gruzu wywrotką z załadunkiem - gruz może być zmieszany z ziemią. Wywóz ziemi wywrotką z własnym załadunkiem– ziemia wykopów, ziemia z niwelacji terenu. Wywóz odpadów budowlanych - wykonujemy wywożenie śmieci budowlanych z własnym załadunkiem. Wywóz śniegu- w okresie zimowym zajmujemy się wywożeniem śniegu z dróg i parkingów.

 

 

Firma świadczy również usługi transportowe wywrotką od 1 do 20T.  Usługi wywrotką odbywają się odpowiednio dostosowanymi samochodami, przystosowanymi do jazdy w trudnych warunkach. Pracownicy obsługujący pojazd są wyszkoleni, zawsze pomogą, udzielą dobrej rady.

Przewozimy wszystkie materiały jak: kruszywa, piasek, żwir, torf, ziemie, beton, suchy beton, gruz budowlany kruszony, kamienie ogrodowe, drewno opałowe, gałęzie.